من میتونم به شما کمک کنم با هر شرایطی که هستی، وزنت و افزایش بدی. فقط کافیه رژیم مورد نظرت و انتخاب کنی، روی اون کلیک کنی و با هم یک برنامه خوب و عالی رو شروع کنیم

میدونستی برای چاق شدن هم نیاز به برنامه غذایی داری؟

تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید که کلی اطلاعات مفید واستون داریم.

رژیم افزایش وزن شیردهی

رژیم افزایش وزن کودکان

رژیم افزایش وزن بزرگسالان

بخشی از  وزن بدن شما چربی بدن است. این مقدار باید در محدوده سالمی حفظ بشه همون طور که چربی زیاد مضره و کمبود آن هم عوارض داره. یعنی همانطور که چاقی زیاد خطرناک ،لاغری زیاد هم خطرناکه. شاخص توده بدنی افراد نشون میده که آیا در وزن مناسب هستید؟ اگه نمیدونی وزن مناسبت چقدره، به شماره ۰۹۰۵۶۰۳۳۲۷۷ پیام بده و از مشاوره رایگان ما بپرس.

بهترین رژیم افزایش وزن و چاق شدن؟

میدونستی برای چاق شدن هم نیاز به برنامه غذایی داری؟ تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید که کلی اطلاعات مفید واستون داریم.

برنامه ای که برات خوراک های سالم و مفید نوشته شده . با غذاهای سالم وزن بگیری که هیچ عوارضی برات نداشته باشه.

آیا پرخوری جواب میده؟

در رژیم غذایی چاقی اشباه، با خوردن زیاد یا دل درد میشی یا شکمت بزرگ میشه. چون خوردن تنقلات و غذاهای ناسالم باعث افزایش سایز شکمی و بیماری های مثل دیابت میشه. با زیاد خوردن به معده فشار وارد میکنید و معده را اذیت میکنید. با یک رژیم افزایش وزن و برنامه اصولی و درست نه تنها شکم و پهلو بزرگ نمیشه، بلکه انرژی روزتون بیشتر میشه و ریزش موهاتون هم قطع میشه.

دلیل کمبود وزن شما

تحرک زیاد

وقتی فردی نسبت به خوراکش فعالیت بیشتری داره در واقع دفع بیشتری داره و وزن نمیگیره که با تعادل ایجاد کردن در میزان خوراک و فعالیت این روند کنترل میشه.

بیماری ها

بعضی بیماری ها مثل پر کاری تیروئید، دیابت نوع یک، بیماری های التهابی روده باعث کاهش وزن میشن که نیاز به درمان دارند.

دارو ها

بعضی دارو ها باعث کاهش اشتها میشه که حالت تهوع و استفراغ و اسهال هم ممکنه ایجاد کنند و جز عوارض دارو هست که منجر به لاغری میشه.

اختلال اشتها

بی اشتهایی عصبی باعث میشه فرد نتونه غذا بخوره و باعث لاغری میشه که اگه شدید باشه فرد نیاز به روانشناس پیدا میکنه.

مسائل روانی

استرس ،افسردگی که در حد کم میشه کنترل کرد. اما زیادش نیاز به روانشناس و درمان داره

رژیم افزایش وزن چه کمکی میکنه؟

رژیم افزایش وزن چه کمکی میکنه؟

  • تنظیم خوراک مورد نیاز بدن شما: وقتی برنامه غذایی مناسب داشته باشید میتونید نیازهای بدنتون را تامین کنید. در نتیجه هم سطح انرژی روزتون بالا میره هم شاداب تر و سالمتر هستید.

محاسبه نیازهای بدن به خوراک را متخصص تغذیه میتونه انجام بده

  • تنظیم خوراک روز شما با نظم: برنامه غذایی یک نظم به زندگیت میده که بتونی با برنامه ریزی درست خوراک ها را به بدنت برسونی.

آیا قرص و دارو و دمنوش چاق میکنه؟

خیر در واقع هیچ دارویی و معجونی برای چاقی ساخته نشده و تمام تبلیغات در این زمینه که بدون عوارض چاق بشید دروغ هست و عوارض زیادی برای بدنتون ایجاد میکنه. اینکه دارو گیاهی بدون عوارض را می شنوید کافیه از خودتون بپرسید آیا صرفا گیاهی بودن میتونه عوارض نداشته باشه پس تریاک هم که از گیاه بدست میاد مفیده؟

گیاهان هم عوارض دارن و فرقی نمیکنه شیمیایی یا گیاهی

آیا اگه دارویی وجود داشت متخصصین تغذیه زودتر از عطاری سر کوچه پیداش نمیکردن

با رژیم افزایش وزن چقدر چاق میشم؟

رژیم افزایش وزن چه کمکی میکنه؟

غذاها به شما وزن میدن وقتی درست خورده بشه. چون غذاها جزئی از چرخه سیستم بدن هستن هیچ عوارضی براتون ندارن. وقتی با غذا چاق میشی وزنی که بدست میاری ماندگار هست چون تا آخر عمر غذا میخوری.

 شما در هر ماه تا ۶ کیلو میتونی چاق شی

چطور بفهمم چه رژیم افزایش وزنی برام مناسبه؟

مشاوره رایگان رژیم غذایی آنلاین اندام زیبا بهت کمک میکنه هم سوالاتت پاسخ داده بشه هم رژیم غذایی چاقی مناسبت را ثبت نام کنی.

مشاوره برای رژیم با تیم اندام زیبا

جهت مشاوره به شماره 09056033277 پیام بدهید.

 

5/5 - (29 امتیاز)