رژیم کاهش وزن کودکان

رژیم کاهش وزن کودکان چگونه است؟

کودکان هم مانند بزرگسالان میتونند درگیر اضافه وزن بشن و در واقع از نمودار رشدی که دارن خارج شوند. اصولا مادران به لاغر بودن کودک بیشتر واکنش میدن و کودک که چاق شده را به دید خوب میبینن و میگن خوبه که چاق و تپل هست. در صورتیکه اگه از وزن نرمالش بالاتر باشه و والدین تصمیمی برای بهبود این شرایط نگیرند در بزرگسالی هم کودک دچار اضافه وزن میشه.

میبینید افراد چاقی که میگن از بچگی چاق بودیم و الان شرایط سختی دارن و باید رژیم و ورزش کنن تا لاغر بشن . شما به عنوان الگو کودک و کسی که میتونه آینده بهتری را برای کودک رقم بزنه میتونید این روند را اصلاح کنید . با یک رژیم کاهش وزن کودکان می تونید بهترین وزن رو برای کودک خودتون بسازید.

بهترین وزن، وزن نرمال هست نه کم نه زیاد. اینکه میگن بچه تپل خوبه از نظر ظاهری تا سن های کوچک جذاب هست. بعد که بزرگتر میشه دیگه در جمع دوستانش هم جذاب نیست و خود همون افراد که تعریفش میکردن در مورد چاقی اش هم نظر میدن و آسیب های روحی زیادی به کودک وارد میکنند.

پس بجای توجه به حرف هایی که دو روز گفته میشه نگید الان خوبه بزار بزرگ شه لاغر میشه الان زمان رشدشه رژیم بگیره مشکل پیدا میکنه الان زمان رشد بزار رشد کامل بشه بعد.

آیا رژیم کاهش وزن کودکان آسیب داره و مانع رشد هست؟

در صورتیکه سر از خود مادر غذای کودک را کم کنه و بدون هیچ علمی کودک را مجبور به فعالیت بیشتر مثل کلاس ورزشی بردن و…بکنه کودک کمبود ویتامین و…پیدا میکنه و آسیب میبینه. اما اگه متخصص تغذیه رژیم براش بنویسه و فعالیت مناسب را به مادر کودک توضیح بده هیچ آسیبی نمیبینه.

متخصص تغذیه در رژیم کاهش وزن کودکان هم روند رشد کودک رو در نظر میگیره هم نیاز های بدن کودک و هم توان بدنی کودک. اما مادر و افراد غیر متخصص ،صرفا خوراک کودک را کاهش میدن بدون هیچ علمی. پس رژیم سر از خود، کاهش غذای کودک بدون علم، توصیه های عمه و خاله برای کودک ممنوع”.

میخوای کودکت سلامت و شاد و سرحال باشه پس رژیم کاهش وزن کودکان اصولی براش بگیر.

وزن نرمال کودکم را از کجا متوجه بشم؟

هر کودک نسبت به قد، سن، فعالیت و…چرخه رشدش مشخص میشه. این روند تدریجی هست تا زمان بلوغ که رشد ناگهانی قد و وزن داره. برای آگاهی از اینکه کودکتون چه وزن باید داشته باشه میتونید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. به ما پیام بدین شرایط کودکتون رو بفرستید براتون توضیحات کامل ارسال میشه.

رژیم  لاغری و کاهش وزن کودکان چگونه هست؟

برنامه غذایی کاهش وزن کودک

برنامه غذایی اصولی همراه با حامی (پشتیبان) برای شما در نظر گرفته میشه. بعد از مشاوره در خصوص شرایط کودک و توضیحات کامل ،برنامه غذایی برای مادر ارسال میشه. همچنین پشتیبان همراهش فعال میشه. مادر روند خوراک کودک را به پشتیبان گزارش میده هر سوال و یا مسله ای هم داشت از پشتیبان میپرسه.

دوره کودک ۳۰روزه هست. ۳۰ روز پشتیبان شما هم براتون فعال هست. کاهش وزن کودک ۱ تا ۴ کیلو

آیا تنقلات میتونن بخورن؟

در رژیم کاهش وزن کودکان توصیه به سلامت خوراک برای کودک هست. هیچ غذایی و خوراکی حذف نمیشه. فقط آموزش داده میشه که مادر خوراک کودک را به سمت سالم خوری و درست سوق بده.

ویژگی های رژیم اندام زیبا

در رژیم غذایی اندام زیبا ، به سلامت و آسانی اجرای رژیم برای شما اهمیت داده میشه.

  • لیست غذایی داده میشه که مادر در انتخاب غذا راحت باشه.
  • هیچ غذایی حذف یا محدود نمیشه.
  • اجبار به خوردن هیچ خوراک نیست.
  • ورزش اجباری نیست.

 روند کاهش وزن کودک باید آسون و راحت باشه که هم کودک همکاری کنه هم مادر بتونه همراه بشه در نتیجه به ساده ترین شکل ممکن برنامه نوشته میشه.

مشاوره برای رژیم با تیم اندام زیبا

جهت مشاوره به شماره 09057290112 پیام بدهید.
5/5 - (29 امتیاز)