چگونه شکم و پهلو را آب کنیم

خیلی ها در وزن مناسبشون هستن اما میخوان شکمشون تخت بشه و یا پهلو دارن و میخوان شکم و پهلو لاغر بشه. در واقع اضافه وزن ندارند و وزنشون خوبه اما نسبت به وزنشون شکمشون بزرگه. اگه جز این افراد هستی که میخوای شکمت کوچک شه یا پهلوهات آب شه، این مقاله راهکارهای خوبی برات داره. در کنارش ما حتی مشاوره رایگان داریم که کافیه، به ما پیام بدی.

شکم رو چطور لاغر کنم؟

برای لاغری شکم اول تغذیه اصولی باید داشته باشید. خیلی غذاهایی که الان میخورید باعث افزایش سایز شکم و پهلو میشه. تغذیه مناسب یعنی درصد چربی های ناسالم و قندهای ناسالم کم بشه و غذاهای با ارزش غذایی بالا به خوراک روزانه اضافه بشه. این خوراکی ها را خیلی هاش رو میدونید مثل شیرینی و شکلات و تنقلات و فست فود ها. اما آیا میتونی جایگزین کنی ؟ آیا میدونی چی بخوری بجای اینکه شیرینی بخوری ؟

حذف کامل و بدون علم فقط باعث میشه ولع بیشتر پیدا کنید و باز سراغشون برید

اما وقتی جایگزین هاش پیدا کنید این اتفاق نمیفته.

رژیم لاغری شکم و پهلو اندام زیبا

رژیم کاهش وزن شکم و پهلو ما کمکت میکنه که خوراکهای مناسب را جایگزین کنی و حتی وقتی مهمونی هم رفتی بتونی گاهی ازشون استفاده کنی. برنامه غذایی نسبت به شرایط شما نوشته میشه.  در طول دوره، پشتیبان همراه دارید و کمکتون میده که بتونید به راحتی شکم و پهلو را آب کنید.

راهکارهای موثر برای لاغری شکم و پهلو

راهکارهای موثر برای لاغری شکم و پهلو

ورزش کنید

ورزش را در کنار برنامه غذایی اضافه کنید. برنامه غذایی خوراک شما را درست میکنه و ورزش سوخت و ساز شما را بالا میبره. هر دو مکملی برای هم هستند که شما خیلی زودتر و سریعتر و راحت تر نتیجه بگیرید.

شاید باورتون نشه که حتی ما برنامه ورزشی با مربی ورزشی هم براتون داریم. یعنی هم میتونی رژیم هم ورزش را همزمان شروع کنی و از نتیجه عالی که میگیری شگفت زده بشی.

حجم غذا را کاهش بدید

برای لاغری شکم و پهلو مقدار غذات رو کاهش بده. وقتی مقدار غذا را کم میکنی روغن و چربی کمتری به بدن میدی در نتیجه تجمع چربی در شکم و پهلو هم کمتر میشه.

سبزیجات بخورید

مقدار سبزیجات را بیشتر کن. در واقع حجم بشقاب شما بجای برنج و خورشت و… بیشتر سبزیجات میشه. این روش کمک میکنه که هم غذا کمتر بخوری هم سیر بشی هم شکم پهلوت لاغر بشه. سالاد کنار غذا و میوه در میان وعده کمکت میکنه اشتها را کنترل کنی و کمتر غذا بخوری و سالمتر باشی.

آهسته غذا بخورید

آهسته غذا بخور تا شکم پهلوت آب بشه. وقتی سریع غذا میخورید هم حجم بیشتر میخورید هم باعث میشید که انتخاب های اشتباه بیشتری بکنید. اما وقتی در آرامش و آهسته غذا میخورید، انتخاب های سالمتر انجام میدین. مثلا بجای نوشابه ،دوغ میخورید. بجای ماست پر چرب ،ماست کمچرب میخورید.

فعالیت روزانه رو بیشتر کنید

کمی فعالیت روزانه را بیشتر کن تا شکم پهلوت آب بشه. برای اینکار لازم نیست کار خاصی انجام بدی یا روتین زندگیت رو عوض کنی. فقط چند تا راهکار خوب رو انجام بده. مثلا

ماشینت کمی دورتر پارک کن تا چند قدم بیشتر راه بری، به جای آسانسور از پله ها استفاده کن، هوا که خوبه کمی قدم بزن و از هوای تازه لذت ببر، از پشت میز کارت بلند شو کمی به بدنت استراحت بده و چند قدم راه برو، آهنگ بزار کمی برقص و… .

برای لاغری شکم پهلو فیبر بخورید

فیبر باعث احساس سیری میشه و کمک میکنه سطح کلسترول خونتون پایین بیاد و بدنتون پاکسازی بشه. در رژیم غذایی آنلاین اندام زیبا تمام این نکات در نظر گرفته شده و خوراک هایی که احساس سیری بیشتری به شما میدن نوشته میشه.

خواب کافی داشته باشید

اگه کم بخوابید تمایل به شیرینی جات و غذاها ناسالم بالاتر میشه و در نتیجه باعث میشه شکم پهلو بزرگ بشه. در کنارش استرس شما بیشتر میشه. استرس خودش یک عامل مهم برای چاقی هست. کنترل استرس باعث میشه بتونید بهتر شرایط مدیریت کنید.

قندها را کم کنید

بجای قند از قندهای بدون کالری استفاده کن یا قندهای طبیعی.

غذای سرخ شده کمتر بخورید

از مصرف غذاهای سرخ شده دوری کن. غذاهات ابپز یا بخار پز کن تا کمتر چربی به بدنت وارد بشه و در نتیجه شکمت کوچکتر بشه.

نکات دیگر برای لاغری موضعی شکم و پهلو

لاغری موضعی شکم و پهلو

 • الکل نخورید، مشروبات الکلی بدلیل قند بالا باعث افزایش سایز شکمی میشن .
 • نمک غذاهات کم کن.
 • غذاهاتون رو خوب بجوید.
 • کمی فلفل بهش بزنید غذا را تندتر کنید.
 • به خودتون گرسنگی ندین.
 • غذاهای سالمتر انتخاب کنید.

برای لاغری شکم پهلو چه چیزی بخورم؟

 • برنج قهوه ای
 • جو دوسر
 • بادام
 • کاهو
 • آب
 • دارچین
 • آجیل
 • کنجد
 • هل
 • زردچوبه

مهمترین نکته برای لاغری شکم پهلو

وقتی خودت نتونستی به تنهایی با راهکارها موجود سایز شکم و پهلو را کم کنی، توصیه میکنم از مشاوران ما در این زمینه راهنمایی بگیری تا بتونن همراهت باشن و یکبار برای همیشه شکم و پهلو را آب کنی و به اندام دلخواهت برسی.

🥗 مشاهده توضیحات و دریافت رژیم کاهش وزن شکم و پهلو اندام زیبا

👩‍⚕️مشاوره جهت دریافت رژیم: به شماره 09057290112 پیام بدهید.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *